Program z dokumentacją medyczną powinnien usprawniać codzienną pracę lekarzy oraz pozwolić im poświęcać więcej czasu i uwagi pacjentom. W RSQ Doctor i RSQ Clinic słuchamy potrzeb medyków i nieustanie wprowadzamy usprawnienia, które mają na celu zminimalizowanie papierologii. Ponadto system jest na bieżąco aktualizowany do zmieniających się norm i wytycznych, dlatego z nami zawsze masz pewność, że korzystasz z oprogramowania zgodnie z prawem. W tym miejscu sprawdzisz informacje o wszystkich nowościach w programach.

Serdecznie dziękujemy wszystkim lekarkom i lekarzom, którzy dzielą się swoimi przemyśleniami i angażują się w rozwój RSQ Health System. Jeżeli masz sugestie odnośnie Twoich potrzeb w programie, śmiało skontaktuj się z nami. To dzięki Tobie możemy dostosowywać oprogramowanie do potrzeb dzisiejszej ochrony zdrowia.

Zobacz, jakie nowe funkcje wprowadziliśmy w ostatnim czasie!

RSQ Doctor

 • SZABLONY WIZYT W APLIKACJI MOBILNEJ – to funkcja dzięki, której dostosujesz dokumentację medyczną do swojej pracy. Jeżeli podczas wizyty pracujesz na danym zestawie formularzy, możesz je zapisać jako szablon i wykorzystać przy okazji kolejnych wizyt. Zapis szablonu obejmuje zarówno sam dobór formularzy, jak i ich pełną zawartość.
 • NOWE REGULACJE DOTYCZĄCE CIĄŻY - Wraz z wejściem w życie nowego rozporządzenia dotyczącego rozszerzenia pakietu informacji zbieranych przez personel medyczny m.in. o ciąże, dodaliśmy nową rubrykę regulującą ten obowiązek. W wywiadzie możesz oznaczyć status ciąży swojej pacjentki. Informacja o zdarzeniu medycznym zostanie automatycznie wysłana do Systemu Informacji Medycznych.

RSQ Clinic

 • NOWE INFORMACJE W RAPORTACH – odkryliśmy oraz dodaliśmy kolejne dane, które możesz pobrać generując raport. Nowe informacje w poszczególnych kategoriach dotyczą:
  Raport pacjentów: data urodzenia, numer dokumentu tożsamości, numer telefonu, e-mail
  Raport wizyt
  : godzina rozpoczęcia wizyty, czas trwania wizyty, numer dokumentu tożsamości, numer telefonu, e-mail
  Raport usług
  : numer dokumentu tożsamości, numer telefonu, e-mail
 • EDYCJA GABINETU - Nowe usprawnienie pozwala zmienić parametry stworzonego wcześniej gabinetu. Edycja gabinetu możliwa jest po kliknięciu w ikonę edycji. Zapisane zamiany nadpisują się zarówno w wizytach przeszłych, jak i przyszłych.

W ubiegłym roku bardzo mocno postawiliśmy na rozwój i aktualizację aplikacji. Sprawdź jakie małe i duże usprawnienia udało nam się wprowadzić do programu RSQ Doctor i RSQ Clinic w 2022 roku.

Jeśli jeszcze szukasz najbardziej intuicyjnego programu do dokumentacji medycznej z najsympatyczniejszym zespołem wsparcia technicznego, prawnego i merytorycznego, dołącz do nas i przez 3 miesiące przetestuj wszystkie funkcje za darmo!

Chcesz dowiedzieć się więcej odnośnie aplikacji RSQ Doctor? Chcesz zajrzeć do środka naszego programu? A może nie wiesz jak się zabrać za wypełnianie dokumentacji medycznej? Spieszymy z pomocą. Umów się z nami na spotkanie, a rozwiejemy wszelkie wątpliwości.