Końcówka każdego miesiąca to czas aktualizacji RSQ Doctor i RSQ Clinic. W tym miejscu znajdziesz informacje o wszystkich nowych funkcjach w aplikacjach RSQ Doctor i RSQ Clinic – programach do dokumentacji medycznej i zarządzania gabinetem.

To dzięki Wam – lekarkom, lekarzom i naszym użytkownikom, nadajemy kierunek rozwojowi aplikacjom RSQ. Bardzo Wam dziękujemy za każdą sugestię odnośnie Waszych potrzeb. Zobacz, jakie nowości wprowadziliśmy w ostatnim czasie!

Kwiecień 2022

RSQ Doctor

- DODAWANIE ZAŁĄCZNIKÓW - możesz dodawać załączniki (np. zgody, kwestionariusze, ankiety lub wcześniej wykonane badania) nie tylko podczas trwania wizyty, ale w każdym momencie w profilu pacjenta. Wystarczy, że wejdziesz w profil danego pacjenta i klikniesz niebieski przycisk ,,Dodaj załącznik”. Wybierz odpowiedni plik, nadaj mu nazwę, opisz go i dodaj do profilu pacjenta. Funkcja działa również w wersji mobilnej aplikacji. Dodatkowo tam możesz zrobić to za pomocą aparatu w telefonie.

- OZNACZENIE PÓL OBOWIĄZKOWYCH - nie musisz zastanawiać się, które pola są najważniejsze i wymagane prawnie podczas dodawania pacjenta. Oznaczyliśmy je czerwoną gwiazdką. Zmieniliśmy również odrobinę układ pól.

- ZGODA MARKETINGOWA PACJENTA - przy pacjencie możesz zaznaczyć, czy wyraził on zgodę na otrzymywanie treści marketingowych. Pozwoli Ci to w prowadzeniu akcji promocyjnych dla Twoich pacjentów.

RSQ Clinic

- RAPORTY I STATYSTYKI - funkcja dzięki, której możesz generować statystyki związane z wizytami, usługami oraz pacjentami. Wszystkie dane do analizy znajdziesz w zakładce ,,Usługi i raporty’’. Kliknij w tę zakładkę, a następnie wejdź i po lewej stronie wybierz ,,Raporty”. Określ zakres dat i format (xlsx lub csv). Kliknij "Pobierz raporty", a plik zapisze się na dysku Twojego komputera

ZAŁÓŻ KONTO I DZIAŁAJ Z RSQ

Jeśli szukasz najbardziej intuicyjnego programu do dokumentacji medycznej z zespołem wsparcia technicznego i prawnego, który zmieni komfort Twojej pracy, dołącz do Nas! Korzystaj z aplikacji RSQ na laptopie, telefonie lub tablecie. Załóż konto i przez 30 dni za darmo testuj możliwości naszego systemu.

>> ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ <<

Masz sugestie lub rady dotyczące kolejnych usprawnień w aplikacjach RSQ Doctor i RSQ Clinic? Nie wahaj się. Jesteśmy otwarci na wszystkie pomysły.

NAPISZ DO NAS

Aktualizacja dotyczy programów zarówno na komputer, jak i telefon lub tablet.

UWAGA! Jeżeli korzystasz z aplikacji na urządzeniach mobilnych, pamiętaj o zaktualizowaniu najnowszej wersji w Sklepie Google Play oraz App Store.

Marzec 2022

RSQ Doctor

- WYŚWIETLANIE LISTY PACJENTÓW - Od teraz masz dwa sposoby wyświetlania listy pacjentów w zakładce Pacjenci na dziś. W wersji webowej pierwszy sposób to dobrze znany widok terminarza, a drugi to nowość, czyli widok w postaci listy wizyt. W wersji mobilnej to widok karuzeli lub nowa forma w postaci listy wizyt. Bez względu na to z jakiego urządzenia korzystasz, nawigacja odbywa się za pomocą ikon umieszczonych w górnej części komponentu terminarza i komponentu listy.

Luty 2022

RSQ Doctor

- WIZYTY CYKLICZNE - Od teraz możesz umawiać pacjentów na kilkanaście wizyt do przodu za jednym razem. Co więcej aplikacja sama powiadomi Cię, jeśli w jednym z zaplanowanych wprzód terminów, któryś będzie już zajęty przez innego pacjenta. W takim wypadku program zaproponuje Ci 2 inne najbliższe terminy lub możesz sam zmienić datę. Wszystko, by jak najbardziej usprawnić Twoją pracę w terminarzu.

- MOŻLIWOŚĆ USUWANIA PACJENTA - To dodatkowa funkcja, która pozwoli Ci na anulowanie konta pacjenta bez uzupełnionej dokumentacji (numeru dokumentu) oraz dodanych wizyt (przeszłych lub przyszłych). To niezwykle przydatne narzędzie w przypadku, gdy wpiszesz tego samego pacjenta ponownie do bazy. Już od dawna masz również możliwość połączenia dwóch kont pacjenta w jedno wraz z jego dokumentacją.

RSQ Clinic

- RSQ CLINIC NA URZĄDZENIACH MOBILNYCH - cała placówka w Twojej dłoni. To nowość stworzona z myślą o mobilności osób pracujących przy rejestracji. Odprowadzasz dzieci do szkoły, jesteś na zakupach albo czekasz w urzędzie? Od teraz możesz umówić pacjenta do wszystkich specjalistów w placówce w każdym momencie i z każdego miejsca, jeśli masz przy sobie telefon lub tablet. Od miesiąca możesz też dodawać usługi w swoim katalogu usług.

- EDYTOWANIE USŁUGI W KATALOGU USŁUG - Mała, ale bardzo istotna zmiana. Kliknij w ikonkę ołówka przy odpowiedniej usłudze, edytuj potrzebne dane i zapisz.

Styczeń 2022

RSQ Doctor

- ZAŁĄCZNIK PDF - w aplikacji jest już możliwość dołączania plików w formacie PDF. Wystarczy kliknąć przycisk „dodaj załącznik” z białym plusem na zielonym tle, wybrać odpowiedni plik z dysku komputera i gotowe. Pliki można powiększyć, pomniejszyć i pobrać na urządzenie.

- WIEK PACJENTA - z tą aktualizacją na każdym etapie wypełniania dokumentacji medycznej będziesz widzieć wiek pacjenta obok jego imienia i nazwiska. Jest on generowany automatycznie na podstawie numeru PESEL. Informacja ta będzie wyświetlać się przy rozpoczęciu wizyty (widok szkieletu), dashboardzie pacjenta oraz w trakcie całego wywiadu.

RSQ Clinic

- USŁUGI - w tym miesiącu rozwinęliśmy zakładkę katalog usług. Podczas tej aktualizacji dodaliśmy nowe pola, świadczeniodawcy oraz specjaliści. Teraz możesz przypisać daną usługę do konkretnego medyka, świadczeniodawcy i dodać odpowiednie procedury ICD-9. Żadne z tych pól nie jest obowiązkowe.